Thumbnail image
Orë dore Morellato R0153142511
164.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë nga punëtoria e markës popullore italiane Morellato, me një pamje luksoze dhe elegante. Dialogu i vogël argjendi bazohet në një pamje klasike me duar të ngushta dhe indekset mederne. Me formë drejtkëndëshe bërë nga materiali cilësor çeliku inox, si dhe me rripa të përkryer që përshtatet në perimetrin e çdo dore. Akseroi kombinohet me çdo veshje dhe du tju jap një stil të ri veshjes tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Morellato
Origjina Itali
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Vogël (gjerësia 2,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Madhësia e unazave
  • 17
  • 26
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Argjendtë
GTIN 8033288788621
Kodi i produktit hMO617

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen