Thumbnail image
Orë dore Morellato R0153122559
174.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aksesor elegant nga Morellato me dizajn të orës dhe bylzylykut. Kjo orë është e punuar nga çeliku rezistent ndaj ndryshkjes me dekorim të kristaleve të ndriçueshme që do ju tërheqë vëmendjen që në shikim të parë. Ora Morellato mbërthehet shpejtë dhe përshtatet bukur në dorën tuaj. Punon me mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri në 30 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Morellato
Origjina Itali
Gjinia Femra
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 28
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Portokalltë
GTIN 8033288741879
Kodi i produktit hMO563

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen