Thumbnail image
Orë dore Morellato R0153122527
166.84 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora elegante nga marka Morellato ka rripa me dizajn unik të dy ngjyrave të artë dhe të argjendtë. Brendësia dhe indekset përmbajnë ngjyrën e arit kurse korniza është e rrethuar me gurë që shkëlqejnë. Xhami është rezistent ndaj ujit deri në thellësi 3 BAR. Ora vjen në një kuti origjinale Morellato.

Cilësitë

Prodhuesi Morellato
Origjina Itali
Gjinia Femra
Stili Elegant
Madhësia e unazave 26
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Ngjyra Artë
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 8033288688907
Kodi i produktit hMO476

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen