Thumbnail image
Orë dore Morellato Ninfa R0151141514
157.15 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë klasike nga marka Morellato, me një dialog ngjyrë të bardhë , i cili është i bazuar në dizajnin tradicional, të zbukuruar me tregues dhe indekse ngjyrë argjendi nga çeliku dhe rrip lëkurë ngjyrë të bardhë. Dekoroni dorën tuaj me një orë që të vini në pah bukurinë tuaj natyrore.

Cilësitë

Prodhuesi Morellato
Origjina Itali
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 36
  • 42
Kapaciteti i kovës [litra] 7,5
Ngjyra
  • Bardhë
  • Bardhë
GTIN 8033288788522
Kodi i produktit hMO629

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen