Thumbnail image
Orë dore Lotus L18425/2
139.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orët nga punëtoria e markës Lotus janë punuar për të gjithë zotërinjtë që pëlqejnë aksesorët e përjetshëm. Numratori gri mbrohet nga një xham i fortë mineral dhe përmban akrepa dhe tregues bronzi, të cilët i shtojnë bukurinë orës. Tipari që bie në sy më së shumëti është padyshim kronografi i cili indikon fazat e hënës. Këllëfi dhe rripi janë të bëra nga çeliku i kualitetit të lartë dhe është rrezistente ndaj ujit deri në 5 ATM/5 BAR. Një shtresë e përkryer për një kostum dhe këmishë të rehatshme.

Cilësitë

Prodhuesi Lotus
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Gjerësia 20 mm
Kronograf 1 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Hirtë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 40
Nr. 46
Tjera Fazat e hënës
GTIN 8430622689888
Kodi i produktit hLT1101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen