Thumbnail image
Orë dore Lotus L18122/1
124.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora nga marka Lotus ësht ideale për dukjen tuaj moderne. Përmban rripa të metaltë, brendësi me dizajn të ngjyrës rozë me të metaltë dhe indekse rozë shkëlqyese. Xhami nuk gërvishtet lehtë dhe është rezistent ndaj ujit deri në thellësi 5 BAR. Pështatet me çdo stil të veshjes tuaj duke ju bërë të ndiheni tërheqëse dhe unike.

Cilësitë

Prodhuesi Lotus
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Numri
  • 40
  • 44
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Forma Rreth
Stili Elegant
Ngjyra
  • Artë, Rozë
  • Argjendtë
Madhësia
  • 10
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 8430622610424
Kodi i produktit hLT787

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen