Thumbnail image
Orë dore Lotus Chrono L18258/1
180.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Lotus, e cila vjen e kombinuar me një rrip të gërshetuar dhe kornizë nga çeliku, zbukuruar me imitim të fibrave të karbonit. Ora ka tre kronometra dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të kaltër me pamje të errët. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Lotus
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
Sipërfaqja e rripit Me sipërfaqe të trajtuar
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Takimetër Takimetër
Tjera 24 orë
Kronograf 3 kronometër
GTIN 8430622641619
Kodi i produktit hLT812

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen