Thumbnail image
Orë dore Lorus RS949CX9
73.99 € 90.39 € (-18%)
Përshkrimi

Orë dore Lorus për meshkujt që duan të duken bukur me aksesorë klasik që gërshetohen me modernen. Ora ka ekran të zi zbukuruar me akrepa dhe indekse argjendi ndërsa korniza është bërë prej çeliku inox. Ora analoge ka mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri ne 5ATM.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i produktit Klasik
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri 42
Madhësia
  • 48
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 8
Kronograf Pa kronometër
Fosforoshent Akrepa
GTIN 4894138331923
Kodi i produktit hLO1727

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen