Thumbnail image
Orë dore Lorus RS945AX9
75.87 € 80.78 € (-6%)
Përshkrimi

Asnjë zotëri modern nuk mund ti rezistoj një aksesori klasik. Bashkangjitni orën e dorës nga Lorus, i cili posedon mbrendësi me ngjyrë të zezë, me një model delikate rrethore që është zbukuruar me duar dhe indekse dalluese që do të mundësojnë ta shihni orën në çdo kohë. Modeli është i bërë nga çeliku inox të cilësisë së lartë dhe është I kombinuar me një rrip lëkure me ngjyrë të zezë që shton pamjen elegante. Aksesori përshtatet me çdo veshje dhe vjen me një kuti origjinale nga Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i produktit Klasik
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri 42
Madhësia
  • 48
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Kronograf Pa kronometër
Fosforoshent Akrepa
Kapaciteti i baterisë 9,5
GTIN 4894138313172
Kodi i produktit hLO1087

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen