Thumbnail image
Orë dore Lorus RS933CX9
117.87 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez dhe kornizë nga metali me ngjyrë argjendi. Ora ka ngjyrë të njëtrajtshme, është rezistente ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 48
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Materiali i rripit
  • Titan
  • Titan
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Hirtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri 40
Pesha 80 g
GTIN 4894138329449
Kodi i produktit hLO1923

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen