Thumbnail image
Orë dore Lorus RRX47DX9
33.98 € 35.52 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga marka Lorus. Modeli ka mbrendësi me ngjyrë të zezë dhe indekse të lexueshme. Përmban rripa lëkure prej silikoni me ngjyrë të zezë, që është shumë komod për t'u prekur, rezistent ndaj dëmtimit dhe gjithashtu i përshtatshëm për ata që vuajnë nga alergjitë. Aksesori plotson çdo veshje duke ju dhuruar një pamje sportive dhe në të njejtë kohë elegane. Ka rezistenc ndaj ujit dhe vjen me kuti origjinale nga Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali Silikon
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Fosforoshent Akrepa
Nr.
  • 38
  • 11
Pesha 29 g
GTIN 4894138320095
Kodi i produktit hLO1720

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen