Thumbnail image
Orë dore Lorus RRW96EX9
89.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga çeliku me ngjyrë ari. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm me dialog të bardhë, që i jep finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Madhësia e unazave 27
Numri 31
Përmbajtja Mineral
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Stili Elegant
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Ngjyra Artë, Rozë
Nr. i pjesëve 7
GTIN 4894138332562
Kodi i produktit hLO2029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen