Thumbnail image
Orë dore Lorus RRS15WX9
69.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez të gërshetuar dhe kornizë nga metali me ngjyrë argjendi. Ora ka dizajn klasik dhe elegant dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të hirtë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Ngjyra Argjendtë
Kronograf Pa kronometër
Numri
  • 30
  • 34
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Tjera Sipërfaqe perle
GTIN 4894138336676
Kodi i produktit hLO1894

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen