Thumbnail image
Orë dore Lorus RN422AX8
83.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Lorus me dizajn modest që do t’ua marrë zemrat qysh në shikim të parë. Ky aksesor ka ekran të bardhë me akrepa dhe indekse në ngjyrë të bronztë në të cilin dallohet një kronograf, ndërkaq rripat prej çeliku janë me ngjyrë argjendi, që e bëjnë këtë orë të përshtatet lehtë dhe bukur me veshjet tuaja. Për më shumë, kjo orë posedon mekanizëm Quartz, është rezistente ndaj ujit si dhe vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf 1 kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Nr. 38
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
GTIN 4894138337000
Kodi i produktit hLO1889

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen