Thumbnail image
Orë dore Lorus RM397DX9
119.96 € 123.98 € (-3%)
Përshkrimi

Përjetoni elegancën me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Lorus, e cila vjen në një dizajn luksozë prej çeliku. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit dhe kornizës ngjyrë argjendi me dialog të zi dhe tre kronografë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Numri 45
Faqe 51
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Ngjyra
  • Zezë
  • Argjendtë
GTIN 4894138336140
Kodi i produktit hLO1817

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen