Thumbnail image
Orë dore Lorus RM383DX9
138.61 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga marka Lorus. Modeli ka mbrendësi me ngjyrë të zezë, tre kronograf dhe rripa prej çeliku të cilësisë së lartë me ngjyrë të argjendë. Aksesori plotson çdo veshje duke ju dhuruar një pamje sportive dhe në të njejtë kohë elegane. Ka rezistenc ndaj ujit dhe vjen me kuti origjinale nga Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Zezë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Takimetër Takimetër
Numri 45
Faqe 51
Pesha 150 g
GTIN 4894138335259
Kodi i produktit hLO1833

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen