Thumbnail image
Orë dore Lorus RM367EX9
97.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me rrip dhe kornizë nga çeliku. Ora ka tre kronometra dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të kaltër me pamje të errët. Ora ka ngjyrë të njëtrajtshme, është rezistente ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Përmbajtja Mineral
Lloji i produktit Klasik
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Forma Rreth
Nr. 46
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 42
Madhësia
  • 12
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
Kronograf 3 kronometër
Takimetër Takimetër
GTIN 4894138337499
Kodi i produktit hLO1914

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen