Thumbnail image
Orë dore Lorus RM353EX9
116.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë me kornizë të indeksuar dhe tre kronografë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kuti origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Numri 44
Nuanca 52
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Nr. 11
Datë Datë
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Pesha 64 g
Materiali Lëkurë
Ngjyra
  • Kaltër
  • Kafe
GTIN 4894138338007
Kodi i produktit hLO2013

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen