Thumbnail image
Orë dore Lorus RM339EX9
101.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me kornizë të indeksuar dhe tre kronografë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kuti origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Numri 43
Faqe 51
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Nr. 11
Datë Datë
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Fosforoshent Akrepa
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Takimetër Takimetër
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Pesha 82 g
GTIN 4894138337826
Kodi i produktit hLO2005

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen