Thumbnail image
Orë dore Lorus RH999CX9
65.69 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga marka Lorus. Modeli është i punuar nga çeliku inox të cilësisë së lartë, me mbrendësi me ngjyrë të zezë dhe rripa me ngjyrë argjendi shkëlqyes. Aksesori ka pamje mjaft sportive dhe kombinohet në të gjitha rastet duke ju dhënë një pamje elegante. Ka rezistenc ndaj ujit me të dhe vjen me një kuti origjinale nga Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Përmbajtja Mineral
Nr. 11
Datë Datë
Numri 40
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Zezë
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 4894138317101
Kodi i produktit hLO1319

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen