Thumbnail image
Orë dore Lorus RH997HX9
91.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me arepa të hirtë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kuti origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 42
Madhësia
  • 50
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Kapaciteti i baterisë 9,5
Datë Datë
Pesha 45 g
Kronograf Pa kronometër
Materiali Lëkurë
Fosforoshent Akrepa
Ngjyra Zezë
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
GTIN 4894138338441
Kodi i produktit hLO2000

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen