Thumbnail image
Orë dore Lorus RH983HX9
81.86 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar enkas për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me kornizë ngjyrë të zezë mbështjellur me PVD, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kuti origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Numri 45
Kapaciteti i baterisë 53
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Fuqia dalëse (W) 11,5
Datë Datë
Pesha 130 g
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Ngjyra Zezë
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Materiali Lëkurë
GTIN 4894138338045
Kodi i produktit hLO1997

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen