Thumbnail image
Orë dore Lorus RH977HX9
71.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga çeliku me ngjyrë argjendi. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm, që i jep finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Numri 45
Kapaciteti i baterisë 53
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Fuqia dalëse (W) 11,5
Datë Datë
Pesha 130 g
Kronograf Pa kronometër
Fosforoshent Akrepa
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
GTIN 4894138338021
Kodi i produktit hLO1995

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen