Thumbnail image
Orë dore Lorus RH947GX9
83.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ngjyra e zezë asnjëherë nuk del nga moda. Modeli i orës Lorus është dizajnuar me precizitet dhe cilësi të lartë. Korniza është punuar nga çeliku ndërsa, rripat nga silikoni në ngjyrë të zezë. Kjo orë është dekoruar me akrepa dhe indeksë me ndriçim të cilët mundësojnë leximin e orës. Sa i përket mekanizmit, punon me mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri në 100 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
  • 54
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Lëvizja Një drejtimësh
Fosforoshent Akrepa
Ngjyra Zezë
Materiali Silikon
GTIN 4894138331756
Kodi i produktit hLO1600

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen