Thumbnail image
Orë dore Lorus RH931JX9
78.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar për meshkuj nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë me kornizë ngjyrë argjendi, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kuti origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 41
Nr. 49
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Madhësia
  • 10
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Datë Datë
Pesha [g] 50
Materiali Lëkurë
Ngjyra
  • Kafe
  • Bardhë
Kronograf Pa kronometër
GTIN 4894138338748
Kodi i produktit hLO1987

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen