Thumbnail image
Orë dore Lorus RG285LX9
73.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Lorus. Ekrani i zi në vend të idekseve është pajisur me kristale të qarta i cili kombinohet përsosmërisht me kornizën prej bronzi. Ora ka ngjyrë të njëtrajtshme, është rezistente ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Materiali Tunxh
Numri 36
Sipërfaqja e rripit Me sipërfaqe të trajtuar
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Zezë
GTIN 4894138334016
Kodi i produktit hLO1672

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen