Thumbnail image
Orë dore Lorus RG264KX9
105.37 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga marka Lorus. Modeli është i punuar nga çeliku inox të cilësisë së lartë, me mbrendësi me ngjyrë të bardhë dhe rripa ngjyrë ari me nuancë rozë. Aksesori ka pamje mjaft elegante dhe kombinohet me çdo veshje të mundshme duke ju dhënë një pamje tërheqëse dhe sensuale. Ka rezistenc ndaj ujit dhe vjen me një kuti origjinale nga Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Forma Rreth
Numri
  • 36
  • 32
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Madhësia
  • 8
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Artë, Rozë
Tjera Sipërfaqe perle
GTIN 4894138328282
Kodi i produktit hLO1482

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen