Thumbnail image
Orë dore Lorus RG243MX9
63.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore Lorus për femra elegante që e duan thjeshtësinë dhe të bukurën. Ekrani i tyre i bardhë ka një pamje shumë të qartë, ku përveç akrepave me ngjyrë argjendi të theksuara, ajo është zbukuruar edhe me kristale shkëlqyese në vendin e indeksave. Korniza dhe rripi janë bërë prej çeliku inox, ka mekanizëm të tipit Quartz si dhe është rezistente ndaj ujit deri në 5ATM.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 34
  • 40
GTIN 4894138337192
Kodi i produktit hLO1915

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen