Thumbnail image
Orë dore Lorus RG237NX9
63.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar enkas për femra nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me kornizë ngjyrë argjendi, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 5 ATM/BAR dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri
  • 28
  • 32
Përmbajtja Mineral
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Stili Elegant
Pesha [g] 24
Ngjyra
  • Bardhë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Kronograf Pa kronometër
GTIN 4894138339202
Kodi i produktit hLO1956

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen