Thumbnail image
Orë dore Lorus RG231NX9
81.99 € 97.09 € (-16%)
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez të ndërthurur dhe kornizë nga çeliku me ngjyrë argjendi dhe ari. Ora ka një dizajn elegant dhe të parezistueshëm me kornizë, që i jep finesë pamjes dhe stilit tuaj. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Lorus.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri
  • 28
  • 32
Përmbajtja Mineral
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Stili Elegant
Pesha 45 g
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Kronograf Pa kronometër
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
GTIN 4894138339172
Kodi i produktit hLO1952

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen