Thumbnail image
Orë dore Lorus RG218NX9
78.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar për femra nga Lorus, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë bezhë me kornizë ngjyrë ari, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kuti origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Lorus
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 28
  • 32
Përmbajtja Mineral
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Stili Elegant
Madhësia
  • 8
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Kronograf Pa kronometër
Materiali Lëkurë
Ngjyra
  • Bezhë
  • Artë, Rozë
Pesha 41 g
GTIN 4894138339080
Kodi i produktit hLO2009

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen