Thumbnail image
Orë dore Liu.Jo Sprint Bianco PVD TLJ1141
59.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore Liu.Jo për femra që e duan thjeshtësinë dhe të bukurën gërshetuar në stilin modern sportiv. Korniza e zbukuruar me një rreth rozë të ngjyrosur në ari bashkë me rripin janë punuar prej silikoni që është shumë i përshtatshëm për t’u prekur, rezistent ndaj dëmtimit dhe për shkak të vetive antialergjike, është gjithashtu i përshtatshëm për zonjat më të ndjeshme. Ora analoge ka bateri Quartz, është rezistente ndaj ujit deri ne 5 ATM.

Cilësitë

Prodhuesi Liu.Jo
Origjina Itali
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Sportiv
Materiali Silikon
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
Forma Rreth
Ngjyra Bardhë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 36
GTIN 8052047759771
Kodi i produktit hLJ196

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen