Thumbnail image
Orë dore Liu.Jo Circle Clair TLJ1277
142.72 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Liu.Jo, e cila vjen e përpunuar tërësisht nga çeliku i cilësisë së lartë. Ora ka kornizë të rrethuar nga gurët me shkëlqim dhe numrator në ngjyrë të bardhë të plotësuar me indekse dhe akrepa të thjeshtë e të lexueshëm. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3BAR/ATM dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik me aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Liu.Jo
Origjina Itali
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 32
  • 36
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
GTIN 8059599636628
Kodi i produktit hLJ242

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen