Thumbnail image
Orë dore Lego Fan Clube Blue/Yellow 9008023
124.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për të dy gjinitë nga marka Lego. Vjen e përpunuar nga plastika në kombinim të ngjyrave blu, verdhë dhe kuqe. Pjesa e brenshme me ngjyrë të kaltër është dekoruar me fytyra të buzëqeshura, akrepa të dallueshëm dhe indekse të vendosura në një numrator më të vogël. Ora vjen në një kuti me shumë ngjyra ku janë përfshirë edhe pjesë shtesë si rripa me ngjyra të ndryshme, lunetë, kube lego me ngjyra etj. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 10BAR dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Lego
Origjina Angli
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Kaltër
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Numri 42
Madhësia e unazave 13
GTIN 5060286800560
Kodi i produktit hLG068

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen