Thumbnail image
Orë dore Lars Larsen LW32 Steel 132SWSM
138.31 € 210.08 € (-34%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orat Lars Larsen janë bërë për të gjithë meshkujt që i duan orat klasike me cilësi të lartë. Ekrani i tyre prej argjendi ka një dizajn tradicional, me xham prej safiri në të cilin vërehet një kronograf. Rripi është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, që përshtatet me çdo dorë pa patur nevojë për një shkurtim profesional. Ora analoge ka bateri të tipit Quartz dhe është rezistente ndaj ujit.

Cilësitë

Prodhuesi Lars Larsen
Origjina Danimarka
Gjinia Femra
Kronograf 1 kronometër
Numri 41
Xhami Safir
Stili Luksoz
Nr. i pjesëve 7
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
GTIN 5712546154165
Kodi i produktit hLL151

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen