Thumbnail image
Orë dore Lars Larsen LW32 Steel 132SWBLL
231.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dizajn i përjetshëm, cilësi e lartë e materialeve të përdorura dhe një pamje klasike që kurrë nuk dështon. E gjithë kjo ka një emërues të përbashkët Lars Larsen. Korniza e tyree argjend ka një pamje shumë të pastër, të cilën e mbulon një xham saffir që është më rezistent ndaj gërvishtjeve dhe është i shkëlqyshëm. Ora është prej çeliku inox me cilësi të lartë me një rrip lëkure të zezë me të cilën do të jeni elegant në çdo kohë. Ky aksesor përmban një kronograf, është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Lars Larsen
Origjina Danimarka
Gjinia Meshkuj
Ngjyra
  • Zezë
  • Bardhë
Kronograf 1 kronometër
Materiali Lëkurë
Numri
  • 41
  • 41
Xhami Safir
Stili Luksoz
Nr. i pjesëve 7
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 5712546154172
Kodi i produktit hLL146

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen