Thumbnail image
Orë dore Lacoste Moon 2001002
167.63 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë nga marka e njohur Lacoste, është një paisje që çdo grua duhet ta ketë një paisje të tillë. Me doreza dhe treguesa argjendi, duke përfshirë një logo të markës të krokodilit. Ora është e dekoruar edhe me një rast çeliku. Ora përshtatet për çdo dorë pa nevojën për shkurtim. Ora vjen me një kuti origjinale të markës.

Cilësitë

Prodhuesi Lacoste
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 6
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Ari
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 35
  • 39
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
GTIN 7613272243858
Kodi i produktit hLA840

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen