Thumbnail image
Orë dore Lacoste Charlotte 2000977
106.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Lacoste, e cila vjen e kombinuar me një brez me material nga silikoni. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaltër me kornizë nga çeliku i veshur me argjend, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ora ka numrator në ngjyrë të kaltër, dekoruar me indekse dhe akrepa lumineshente, kristale me shkëlqim dhe logon. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3BAR/ATM dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik me aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Lacoste
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Kaltër
Materiali Silikon
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 36
  • 40
GTIN 7613272231176
Kodi i produktit hLA798

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen