Thumbnail image
Orë dore Komono Walther Retrograde Blue KOM-W4031
174.45 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për të dy gjinitë nga Komono, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ora analoge përmban dy kronografi dhe xham minerali. Kombinim i rripit prej lëkure me ngjyrë të zezë, kornizës së argjend dhe orës me ngjyrë të kaltër të errët ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka dy kronografë dhe mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Komono
Origjina Belgjikë
Gjinia Unisex
Ngjyra
  • Zezë
  • Kaltër
Kronograf 2 kronometër
Materiali Lëkurë
Numri
  • 40
  • 44
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Madhësia
  • 8
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Datë Ditët e javës
GTIN 5420074318286
Kodi i produktit hKM192

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen