Thumbnail image
orë dore Komono Regal Caviar
80.90 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar për të dy gjinitë, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me kornizë ngjyrë ari e rrethuar, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Komono
Origjina Belgjikë
Gjinia Unisex
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 41
  • 45
Materiali Lëkurë
Nr. i pjesëve 9
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Ngjyra
  • Bardhë
  • Zezë
GTIN 5420074312109
Kodi i produktit hKM164

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen