Thumbnail image
Orë dore Komono KOM-W4032
173.22 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Markë belge Komono, është i njohur për aksesor të modës që bashkojnë traditën dhe modernitetin në një vend. Zbuloni sharmin e saj me orën Komono nga koleksioni Walther Retrograde. Falë dialogut të bardhë, duket tepër tërheqës kombinuar me çelikë të argjendtë që do të plotsojnë në mënyrë të përkryer çdo veshje. Ka rripa lëkure mjaft cilësore me ngjyrë të zezë, dhe rezistente ndaj ujit deri në 100 metra.

Cilësitë

Prodhuesi Komono
Origjina Belgjikë
Gjinia Unisex
Ngjyra
  • Zezë
  • Bardhë
Kronograf 2 kronometër
Materiali Lëkurë
Numri
  • 40
  • 44
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Madhësia
  • 8
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Datë Ditët e javës
GTIN 5420074318293
Kodi i produktit hKM193

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen