Thumbnail image
Orë dore Komono KOM-W4030
173.22 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Marka belge, Komono, është i njohur për ora të modës që do të kënaqin juve me traditën ashtu edhe modernitetin. Falë dizajnit të tyre të zi, ata duken tepër të përjetshëm, dhe së bashku me rastin e çelikut të argjendtë, pothuajse çdo veshje plotësohet me stil. Dialogu i zi me siguri do të ju pëlqejë me tregues të datës dhe ditës së javës dhe me rezistencë ndaj ujit prej 100 metrash, gjithashtu të përshtatshme për notim. Pasi të keni një rrip lëkure të butë në dore tuaj, ajo do të japë pamjen tuaj një dimension krejt të ri.

Cilësitë

Prodhuesi Komono
Origjina Belgjikë
Gjinia Unisex
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Kronograf 2 kronometër
Materiali Lëkurë
Numri
  • 40
  • 44
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Madhësia
  • 8
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Datë Ditët e javës
GTIN 5420074318279
Kodi i produktit hKM191

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen