Thumbnail image
Orë dore Just Cavalli CFC JC1L012M0055
118.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Just Cavalli,me fytyrën e saj të ndritshme, me një model të butë dhe emrin e markës me ngyjyrë të zezë. Ju gjithashtu do të doni lëvizjen Milaniane, që përshtatet me perimetrin e duarve pa nevojën për shkurtimin e rripave. Aksesor kombinohet në përsosmëri me veshjen tuaj, ka rezistenc ndaj spërkatjeve dhe vjen me një kuti origjinale nga Just Cavalli.

Cilësitë

Prodhuesi Just Cavalli
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 34
Nr. 38
Nr. i pjesëve 9
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
GTIN 4895158184643
Kodi i produktit hJC403

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen