Thumbnail image
Orë dore Invica Reserve Bolt 24441
481.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore me motive të marinës ku numratori prej argjendi është zbukuruar me tre kronografë, me kronometër dhe treguesin e kohës 24 orëshe. Këllëfi masiv është zbukuruar me tela në ngjyrë blu të cilat shtojnë kontrastin e produktit. Në dorë lidhet me një rrip të bardhë prej lëkure me qepje ngjyrë blu që përshtatet me këllëfin. Gjithashtu, do të vlerësoni faktin që ky produkt është rezistent deri në 100 metra, i cili ju lejon që të notoni lirshëm pa pasur nevojë ta hiqni. Një aksesor i cili do të bëhet pjesë e domosdoshme e aventurave tuaja verore.

Cilësitë

Prodhuesi Invicta
Origjina Holandë
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Me shtresë të pjesërishme PDV
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Nuanca 52
Profili i gomës 60
Tjera 24 orë
GTIN 8713208205345
Kodi i produktit hIN305

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen