Thumbnail image
Orë dore Hugo Boss Orange Hong Kong 1550015
116.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Hugo Boss, e cila vjen e kombinuar me një brez nga najlloni me ngjyrë të hirtë dhe kornizë nga çeliku cilësor. Pjesa e brendshme me ngjyrë të bardhë kap një dizajn të bukur me indekse e akrepa të thjeshtë, kalendaer dhe detaje portokalli të cilat gjenden edhe në rripin elegant. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 5 ATM/5 BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi HUGO BOSS
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 48
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Nuanca 52
Ngjyra
  • Bardhë
  • Hirtë
GTIN 7613272231008
Kodi i produktit hHB722

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen