Thumbnail image
Orë dore Hugo Boss Black Navigator 1513494
273.28 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Hugo Boss e cila vjen në një dizajn unik . Ekrani i zi, me shifra të lexueshme, ka tre kronografë me funksionin e kronometrit dhe një orë 24 orës. Korniza është punuar prej çeliku inox me cilësi të lartë kombinuar me një rrip lëkure me pamje elegante në ngjyrë kafe të errët. Ora ka mekanizëm të modelit Quartz, është rezistente ndaj ujit deri në 5 ATM dhe vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi HUGO BOSS
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Kafe
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Numri 44
Nr. 11
GTIN 7613272234313
Kodi i produktit hHB732

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen