Thumbnail image
Orë dore Hugo Boss Black Essence 1513500
216.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orët e markës Hugo Boss kanë qenë sinonim i aksesorëve të meshkujve modern për dekada të tëra. Shpërbleni veten dhe zgjedhni orën nga koleksioni Essence në dorën tuaj. Numratori i zi ka një pamje shumë të pastër me akrepa dhe tregues me dizajn të thjeshë. Ora ka një rrip të bukur dhe shumë elegant prej lëkure dhe zbukurohet nga një këllëf i bukur në ngjyrë të argjendtë si dhe ka rezistencë ndaj ujit deri në 3ATM/3BAR. Një aksesor i cili do të shoqërojë në mënyrë të përkryer të gjitha veshjet tuaja.

Cilësitë

Prodhuesi HUGO BOSS
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf 1 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 48
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i produktit Klasik
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 42
Nr. i pjesëve 9
Pesha [g] 50
GTIN 7613272234375
Kodi i produktit hHB734

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen