Thumbnail image
Orë dore Hugo Boss Black 1512868
368.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga marka e njohur Hugo Boss, e cila vjen me një dizajn modern. Ekrani i zi me tre kronografë është shumë elegant dhe në mënyrë të përkryer kombinohet me kornizën e bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë. Ky aksesor ka rripa të zit ë punuar prej gome në të cilin vërehet logoja BOSS. Ora analoge ka xham mineral që e bënë të papërshkueshme nga uji deri në 3Atm dhe funksionon me mekanizëm Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi HUGO BOSS
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Datë
Numri 45
Nr. 49
Madhësia e unazave 13
Tjera 24 orë
Kronograf 3 kronometër
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Lloji i sipërfaqes Me shtresë të pjesërishme PDV
Ngjyra Zezë
Materiali i rripit Gome
GTIN 7613272090889
Kodi i produktit hHB786

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen