Thumbnail image
Orë dore Gant Milford II W11005
143.17 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar enkas për meshkuj nga Gant, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga silikoni. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të portokalltë me kornizë argjendi me tre kronografë , kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Suedi
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Portokalltë
Materiali Silikon
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Kronometër me saktësi 1/5 sekond
Numri 45
Kapaciteti i baterisë 53
GTIN 7340015326317
Kodi i produktit hGA594

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen