Thumbnail image
Orë dore Gant Lauderdale W70481
149.33 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Gant është dizajnuar për të gjitha zonjat me plot sharm. Ora ka ekran të bardhë që në shikim të parë duken dy kronografë që tregojnë datën dhe funksionet e orës 24 orëshe, poashtu ka akrepa dhe shifra luminishente që sigurojnë leximin e përsosur të kohës. Në dore, ora është e lidhur me një rrip lëkure të bardhë me një model krokodili që përsosmërisht shkëlqen. E tëra është plotësuar me një korniz të cilësisë së lartë prej çeliku inox. Ora ka bateri të modelit Quartz, është rezistente ndaj ujit.

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Suedi
Gjinia Femra
Datë Datë
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Përmbajtja Mineral
Numri 42
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Ngjyra Bardhë
Madhësia
  • 48
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 10
Materiali Lëkurë
Tjera 24 orë
Kronograf 2 kronometër
Fosforoshent Akrepa
Pesha 55 g
GTIN 7340015324115
Kodi i produktit hGA276

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen